czwartek, 9 lipca 2015

Twórcze Inspiracje Nr 3-4


Na aktualny numer Twórczych Inspiracji trzeba było trochę poczekać. Ze względu na wprowadzone zmiany myślę, że było warto.

Pierwsze co rzuciło się mi w oczy to zmieniona okładka. Trafiła idealnie w moje klimaty. Nie jest krzykliwa i nawiązuje tematem do aktualnej pory roku.


W numerze znajdziemy mnóstwo projektów. Naliczyłam ich około 20. Tworzone są różnymi metodami, m.in. Wire wrapping, koronka pętelkowa, makrama, robótki na szydełku, beading, frywolitka i oczywiście coś dla fanów haftu krzyżykowego.Moją uwagę przyciągnęło etui na telefon wykonane koralikami na szydełku.

Do każdego projektu znajdziemy instrukcję "krok po kroku".
Zamieszczono również kod QR, który po zeskanowaniu otworzy nam w telefonie lub tablecie film z kursem, m.in. frywolitki czółenkowej, czy biżuterii wykonanej z Friendly Plastic. Uważam, że jest to świetne rozwiązanie i nie spotkałam się z nim wcześniej.


Okładka i strony są wykonane z materiałów dobrej jakości. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zszywki łączące strony. Niestety mimo delikatnego traktowania jedna wypadła.

Ogólnie czasopismo bardzo lubię i żałuję, że mało jest takich wydawnictw na naszym polskim rynku. 
Fajnie gdyby wzorem zagranicznych czasopism od czasu do czasu dołączony był jakiś niewielki zestaw z projektem do wykonania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie zapraszam do komentowania :)