czwartek, 7 maja 2015

SAL "Cztery pory roku" (4) - Lato

Kilka ostatnich dni poświeciłam na kolejną część obrazka z SAL-u "Cztery pory roku". Przyszedł czas na lato :) Praca postępuje dość szybko, a tutaj efekty:


Myślę, że jeszcze kilka dni i uda się skończyć krzyżyki. Później trochę więcej pracy będzie przy konturach.

Jakiś czas temu zapisałam się na SAL Cytrusowo-warzywny. Jeszcze nie miałam okazji nic zdziałać w tym temacie, ponieważ pochłonęły mnie inne projekty. Ale obrazki czekają na swoją kolej :)

A dziś trafiłam na kolejny SAL i nie mogłam się oprzeć - musiałam dołączyć ;) Jest to SAL "Chata za miastem" organizowany na blogu Kolorowy świat Fasoli. Obrazki mnie zachwyciły, a do wyhaftowania wybrałam taki:


Zapraszam serdecznie do komentowania :)

4 komentarze:

 1. Osobiście wolę mniejsze projekty gdzie po niedługim czasie widać efekty. Podziwiam osoby, które wyszywają kolosy. Mnie również urzekły te chatki, ale obawiam się, że nie podołam i jak kilka innych prac pójdzie do pudełka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem również czy podołam, ale myślę, że spróbuję. W planach wiele prac do wykonania. Póki co poświęcam czas dwóm. W międzyczasie może zabiorę się za coś mniejszego w ramach przerywnika :)

   Usuń
 2. Śliczny SAL, lato widzę pełna parą. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu :) widzę, że Ty też pokochałaś chatki Kinkade'a, ja uwilebiam jego malarstwo, może kiedyś sobie taki domek machnę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, chatki są przepiękne :) Nie trafiłam na nie wcześniej i teraz mnie zachwyciły :) Myślę, że pomalutku domek powstanie.
   Obrazek SALowy bardzo przyjemnie się haftuje. Idzie szybciutko :)

   Usuń

Serdecznie zapraszam do komentowania :)